Zdravo! (galerija)

Autor: Krasnodor Mikša, 29. 11. 2016.

Počele su ovogodišnje radionice iz projekta Zdravo! – programa promocije bezalkoholnih navika među mladima.

Radionice vode vršnjački edukatori volonteri, učenici 4. Ga razreda – Nikola Novosel, Karlo Pavetić, David Stiplošek, Karlo Boronjek, Nikola Meglić i Filip Herceg, u prvim i drugim razredima naše škole.

Planirano je sveukupno 40 radionica u kojima će mlađi učenici sa svojim vršnjačkim edukatorima razgovarati o zdravim životnim navikama i stilovima te opasnostima i rizicima od konzumacije alkohola. Rezultat ciklusa radionica bit će vidljiv, osim na mrežnoj stranici škole, i na izložbi radova završnih, kreativnih radionica.

Galerija.