Dodjela nagrada KZŽ-a najboljima na natjecanjima (galerija+video)

Autor: Krasnodor Mikša, 14. 6. 2016.

U subotu, 11. lipnja 2016., u zabočkoj gimnaziji održana je dodjela nagrada Krapinsko-zagorske županije za učenike i njihove mentore koji su na državnim natjecanjima osvojili neko od prva tri mjesta, među kojima su bili i učenici naše škole.

Učenici iz Zagorja pokazali su svoju izvrsnost osvojivši ove školske godine ukupno 29 prvih mjesta, 13 drugih i 17 trećih mjesta.

Od učenika Srednje škole Bedekovčina nagrađeni su novčanim nagradama i prigodnim paketima Božidar Novosel (mentor Nikola Bujak) i Ivan Novosel (mentor Stjepan Sinković) za osvojena prva mjesta u svojim kategorijama na 21. državnom natjecanju graditeljskih škola RH. Zbog rezultata ostvarenih na istom natjecanju nagrađeni su i Matija Soić (mentor Ivan Ded), Silvio Klarić (mentor Marijan Vidiček) i Danijel Habjanec (mentor Franjo Ščapec).

Za osvojeno 3. mjesto na XV. državnom natjecanju učenika plinoinstalatera u Zaboku su nagrađeni i Josip Dlesk i Josip Elčić (mentor Nenad Pavetić).

Nagrade zaslužnim učenicima podijelio je župan Krapinsko-zagorske županije, Željko Kolar.

Galerija.