Državna smotra iz Građanskog odgoja i obrazovanja (galerija)

Autor: Krasnodor Mikša, 24. 5. 2016.

U subotu, 21. svibnja 2016., u Gornjogradskoj gimnaziji i Gimnaziji Tituša Brezovačkog u Zagrebu održana je  18. državna smotra iz područja Građanskog odgoja i obrazovanja.

Svečano otvaranje Smotre počelo je u jutarnjim satima raznim manifestacijskim programom, plesom, pjevanjem i glumom nakon čega su uslijedila predstavljanja projekata.

Naša se škola predstavila projektom „Odijevanje ima svoja pravila“ koji su uspješno predstavili i obranili učenici 3. razreda: Tena Novak (3. Ma), Lorena Benko, Igor Petrovečki i Petar Lendl (3. Mb), pod vodstvom mentorica prof. Danijele Švigir i prof. Vere Hrvoj.

Cilj projekta bio je pokrenuti inicijativu da se odrede osnovna pravila odijevanja kako bi se stvorilo bolje radno okruženje za sve nas. Shvatili smo kako naša škola ima nedefinirane standarde odijevanja te kako bi se ovim projektom trebao učiniti prvi korak da se to promijeni. Članovima komisije za ocjenjivanje naš se projekt svidio te su ga pohvalili.

Galerija.

Petar Lendl, 3. Mb