Dan obitelji na Bedekovčanskim jezerima

Autor: Daniela Usmiani, 16. 5. 2016.

Na poziv organizatora udruge Društvo naša djeca Bedekovčine, rado smo se pridružili u obilježavanju Dana obitelji na Bedekovčanskim jezerima 15.5.2016.

Članovi projektnog tima Erasmus+ projekta "Get on your bikes, Europe`s back in business!" promovirali su projekt i organizirali sportske i takmičarske aktivnosti.

Tema ovogodišnjeg obilježavanja Dana obitelji bila je Zdravlje i održivi razvoj te se savršen podudara s osnovnim ciljem našeg projekta koji svojim aktivnostima promovira zdrav život i bavljenje sportom, posebice biciklizmom.

Osim sportskih takmičarskih igara u kojima su se okušale cijele obitelji, posjetitelji su se okušali i u vožnji bicikla na poligonu spretnosti koji smo pripremili za njih.

Bio je ovo prekrasan način za upoznavanje nših sugrađana s projektom i našim aktivnostima, članovi su dijelili i unaprijed pripremljene letke o korisnosti vožnje biciklom kao i promotivne materijale projekta, a za naše najmlađe bojanke, memori kartice i letke o zdravoj prehrani.

Hvala udruzi Društvu naša djeca na organizaciji ovako zabavnog susreta i pozivu na suradnju.

Daniela Usmiani