3. mjesto na državnom natjecanju plinoinstalatera (galerija)

Autor: Krasnodor Mikša, 18. 4. 2016.

U Školi za montažu instalacija i metalnih konstrukcija Zagreb 8. travnja 2016. održano je XV. državno natjecanje učenika plinoinstalatera na kojem su nastupili i naši učenici,

Učenici Josip Elčić i Josip Dlesk (obojica 3. d), pod mentorstvom Nenada Pavetića, na natjecanju su osvojili 3. mjesto.

Natjecanje se sastojalo od teorijskog i praktičnog dijela. Na teorijskom dijelu provjeravalo se znanje iz Tehnologije Plinoinstalacija koji su obojica naših učenika riješila najbolje na natjecanju i to 100 %. Praktični zadatak bila je jedna plinska instalacija.

Cijelo natjecanje odvijalo se u prostoru Gradske plinare u Zagrebu.

Čestitamo!

Galerija.

Fotografije su preuzete s mrežnih stranica Škole za montažu instalacija i metalnih konstrukcija Zagreb.