Sajam poslova (galerija)

Autor: Krasnodor Mikša, 15. 4. 2016.

U srijedu, 12. travnja 2016., u Krapini je održan 9. sajam poslova na kojem se predstavila i Srednja škola Bedekovčina.

Na sajmu poslova koji je organizirao Hrvatski zavod za zapošljavanje Područni ured Krapina predstavilo se više od četrdeset poduzeća, a na sajmu se mogao pronaći posao, ostaviti životopis ili se informirati o zapošljavanju.

Ujedno su se na sajmu predstavile i srednje škole Krapinsko-zagorske županije.

Srednja škola Bedekovčila predstavila se izlaganjem zanimanja koja se mogu školovati u školi, predstaljena su i učilišta, a posjetitelji su mogli provjeriti tlak kod medicinskih tehničara opće njege.

Ove godine na Sajmu poslova u Krapini školu su se, uz trenutne, predstavili i bivši uspješni učenici naše škole:
Nikola Mezdjić, zidar i vlasnik građevinskog obrta Mezdjić gradnja, Mateja Delimarić, medicinska sestra i vlasnica ustanove za zdravstvenu njegu u kući Sestra Marija te Rafaela Božić, dipl. fizioterapeut, i Kristijan Franc, magistar inženjer hortikulture, danas nastavnici stručnih predmeta u našoj školi.

Galerija.