Županijsko natjecanje u rukometu

Autor: Krasnodor Mikša, 26. 2. 2016.

U srijedu, 24. veljače 2016., u našoj školi odigran je prvi dio Županijskog natjecanja u rukometu za mladiće u kojem je ekipa SŠ Bedekovčina ostvarila dvije pobjede.

U prvoj utakmici pobijedili su SŠ Oroslavje 15:11, a u drugoj SŠ Zlatar 16:6. Za sada su naši rukometaši prvi u skupini A koja se križa sa skupinom B u kojoj se nalaze srednje škole iz Zaboka (Gimnazija), Pregrade, Konjščine i Krapine.

Finale natjecanja održat će se u ožujku, a u prvoj utakmici SŠ Bedekovčina igrat će protiv SŠ Pregrada.

U ekipi Srednje škole Bedekovčina igrali su Marko Mlinarić, Benjamin Mikulec, Izidor Kranjčec, Igor Petrovečki, Krunoslav Kunštek, Marko Paradi, Matej Hoić, Hrvoje Harapin, Marin Jembrih, Stjepan Drempetić i Dario Srebačić. Trenerica ekipe je prof. Maja Bešenić.