Nagrađeni učenici škole s područja Općine Bedekovčina

Autor: Krasnodor Mikša, 4. 9. 2015.

Danas je u prostorijama Općine Bedekovčina upriličen prijem za sve učenike s područja općine koji su ostvarili odličan uspjeh tijekom svoga školovanja ili osvojili visoka mjesta na natjecanjima.

Iz naše škole sudjelovalo je troje učenika sa svojim razrednicima ili mentorima.

Dominik Mihalinec (uz razrednicu Teu Ivančić) nagrađen je za odličan uspjeh i uzorno vladanje tijekom 5-godišnjeg školovanja, kao i Mateja Macenić (uz razrednicu Veru Hrvoj).

Goran Tenšek, keramičar-oblagač, nagrađen je za osvojeno 1. mjesto na državnom natjecanju graditeljskih škola. Uz njega je bio i njegov mentor na natjecanju, Stjepan Sinković.

Uz ostalo, nazočnima se obratio i načelnik Općine Bedekovčina, Darko Ban, i nagradio učenike novčanim nagradama i knjigama.