Dan sestrinstva u Specijalnoj bolnici za kronične bolesti Novi Marof (galerija)

Autor: Krasnodor Mikša, 13. 5. 2015.

Povodom Dana sestrinstva, učenici 3. Ma razreda sa svojim su mentorima odlučili svoj dan obilježiti posjetom Specijalnoj bolnici za kronične bolesti u Novom Marofu i na taj način još jednom dati podršku svojim budućim kolegicama i kolegama u obavljanju ovog humanog i nesebičnog posla.

Školu su predstavili prigodnom recitacijom, naslova "Svim sestrama", u interpretaciji učenice Nikoline Labaš, predavanjem kolegice Božice Jurinec na temu sestrinskih broševa te s pjesmom u pratnji Deana Hercega na gitari. Ugodno druženje nastavilo se u parku bolnice čemu se pridružilo i nekoliko korisnika, a svima će nam ostati u sjećanju osmijeh i veselje nekolicine njih koji su nas okružili i barem na tren zaboravili na svoje brige i boljke. Ispunjeni radošću s pjesmom na usnama uputili smo se svojim kućama u nadi da će ovakvih susreta biti još puno.

Hvala osoblju, a osobito glavnoj sestri bolnice Jadranki Golub na toploj i srdačnoj dobrodošlici.

Galerija.

Učenici 3Ma