Županijski prvaci u rukometu

Autor: Krasnodor Mikša, 25. 2. 2015.

Rukometaši Sportskog školskog kluba Bedex Srednje škole Bedekovčina novi su prvaci Krapinsko-zagorske županije.

Na županijskom natjecanju sudjelovalo je pet srednjih škola: Srednja škola Pregrada, Srednja škola Zlatar, Srednja škola Konjščina, Gimnazija A. G. Matoš iz Zaboka i Srednja škola Bedekovčina.

Za ekipu škole igrali su Marko Mlinarić, Mario Habljak, Kristijan Starešina, Benjamin Mikulec, Igor Petrovečki, Lukas Stojak, Krunoslav Kunštović, Stjepan Drempetić, Alen Čiček, Hrvoje Harapin, Darko Ptičar, Lovro Komljen, Marko Paradi, Nikola Mikulčić Ceboci, Izidor Kranjčec i Marin Jembrih. Voditeljica rukometaša je prof. Koraljka Mia Milić.

Rukometaši kluba Bedex u prvom krugu pobijedili su Konjščinu i izgubili od Zaboka, da bi u drugom krugu bili bolji od Zlatara. U finalu su nakon produžetaka i penala pobijedili zabočku gimnaziju 10:9.

Čestitamo!