Dodatna nastava za državnu maturu

Autor: Krasnodor Mikša, 31. 10. 2014.

Objavljujemo raspored za dodatnu nastavu za državnu maturu, koja će se početi održavati od ponedjeljka, 2. studenog 2014., tijekom tjedna u poslijepodnevnim terminima.

Obavezni ispiti državne mature se u ovoj školskoj godini pišu nakon završetka nastave u 6. mjesecu. Sati dodatne nastave iz hrvatskog jezika, matematike i stranog jezika koji nisu odrađeni tijekom nastavne godine odradit će se neposredno prije pisanja ispita u 6. mjesecu. O tom rasporedu ćete biti obaviješteni u svibnju.

Moglo bi doći do promjena u terminima dodatne nastave iz biologije zbog rasporeda nastavnika u drugoj školi, a o tome ćete biti obaviješteni.

Svi učenici koji su izrazili želju i potvrdili dolazak na dodatnu nastavu za državnu maturu neka istu i polaze.

Raspored dodatne nastave možete preuzeti na dnu ove obavijesti.

Voditeljica smjene:

Tajana Sedak Benčić, prof.

Priloženi dokumenti:
raspored_dodatne14-15.doc (54.00 KB)