Dani zahvalnosti za plodove zemlje (galerija, Press Clipping)

Autor: Krasnodor Mikša, 16. 10. 2014.

U srijedu, 15. listopada, u našoj školi su obilježeni Dani zahvalnosti za plodove zemlje u organizaciji trećih razreda medicinskog, poljoprivrednog i građevinskog učilišta.

Kao i uvijek, vrijedne mame i bake, a vjerojatno i pokoji učenik, ispekli su pregršt slanih i slatkih slastica koje smo svi imali mogućnost i isprobati. Ove godine smo stavili naglasak na jabuke i pripravke od jabuka kako bi ujedno obilježili i dan jabuka koji se održava 20. listopada, a s istom temom ćemo se predstaviti na Županijskoj smotri Dana zahvalnosti za plodove zemlje u Loboru.

Učenici 3. Ma razreda su prigodno izradili pano na temu jabuka i podsjetili nas koja je njihova važnost u očuvanju našeg zdravlja i sprečavanju raznih bolesti.

Učenici 3. Ma