Dodjela financijskih sredstava za edukaciju (VIDEO)

Autor: Krasnodor Mikša, 8. 6. 2014.

Predstavnici škole, ravnatelj Zlatko Radman i voditeljica Poljoprivrednog učilišta Mirjana Hudi Vlahek, potpisali su u četvrtak, 5. lipnja, ugovore o dodjeli financijskih sredstava po Javnom pozivu za provedbu mjere „Edukacija za korisnike mjera ruralnog razvoja“.

Cilj mjere je priprema poljoprivrednika s područja Krapinsko-zagorske županije za sudjelovanje na zajedničkom tržištu Europske unije i njihovo bolje osposobljenosti za primjenu zajedničke poljoprivredne politike.

Srednja škola Bedekvčina dobila je financijska sredstva pod Aktivnostima 3: posjete stručnim i znanstvenim institucijama, oglednim tvrtkama i gospodarstvima u zemljama EU-a, a vezano uz ruralni razvitak i tehnologiju i organizaciju poljoprivredne proizvodnje, što će se iskoristiti za stručno usavršavanje poljoprivrednih tehničara, vrtlara i cvjećara za posjet poljoprivrednim institucijama i dobrima u EU-u.

Više na stranicama Krapinsko-zagorske županije.