Otvoreni dan škole

Autor: Krasnodor Mikša, 2. 6. 2014.

31. svibnja 2014. škola je bila otvorena kako bismo pokazali sve ono što nastavnici i učenici tijekom školovanja učenika rade s njima i za njih.

Svi zainteresirani osmaši, naši budući učenici, mogli su vidjeti sve što Srednja škola Bedekovčina daje: od stručne nastave u učionicama, laboratorijima i radionicama, preko kabineta medicinara do rada u plasteniku i poljoprivrednom dobru. Na svim tim mjestima dočekali su ih njihovi budući nastavnici i učenici koji trenutno pohađaju školu.

Galerija se nalazi na poveznici, a ostatak slika na grupi Srednja škola Bedekovčina na Facebooku.