Zadnji tjedan državne mature

Autor: Krasnodor Mikša, 2. 6. 2014.

Ispitom iz Hrvatskog jezika (esej) započeo je zadnji tjedan državne mature u ljetnom roku.

Ispiti iz Hrvatskog jezika (ponedjeljak i utorak) pišu se u donjoj školi, ispiti iz Njemačkog jezika i Fizike u gornjoj školi (Poljoprivreda), a ispit iz Likovne umjetnosti u đačkom domu.

Sve obavijesti o počecima ispita nalazi se na vašem profilu na stranici Postani student, a potreban pribor u ispitnim katalozima za pojedini ispit.

Prijave za ispite državne mature u jesenskom roku počinju 15. srpnja 2014., a prijave na studijske programe tjedan dana kasnije. Pratite sve obavijesti na stranicama Postani student i Nacionalnog centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja.

Krasnodor Mikša

ispitni koordinator