UPISI - obavijest

Autor: Krasnodor Mikša, 7. 7. 2022.

Dostava dokumentacije:

Ljetni rok -

11.7. 2022.          9,00 – 17,00

12.7. 2022.          8,00 – 16,00

Potrebna dokumentacija objavljuje se u nastavku.

1. Potpisan obrazac o upisu  u 1. razred srednje škole koji treba preuzeti iz sustava upisi.hr
  • kandidat na upisnici odabire strani jezik koji želi učiti u školi (njemački jezik/engleski jezik) te izborni predmet (etika/vjeronauk). Ukoliko kandidat odabere strani jezik koji nije učio najmanje 4 godine u osnovnoj školi obavezan je pristupiti dodatnoj provjeri znanja.
  1. Potvrda nadležnog liječnika školske medicine za zanimanja: cvjećar i fizioterapeutski tehničar.
  2. Liječnička svjedodžba medicine rada za zanimanja: agrotehničar, medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege, arhitektonski i građevinski tehničar te sva trogodišnja i dvogodišnja zanimanja osim cvjećara
  • kandidat koji u trenutku upisa nije u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada, pri upisu dostavlja potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedodžbu medicine rada dostavlja školi najkasnije do kraja prvoga polugodišta prvoga razreda
  1. Pri upisu u jedan od programa obrazovanja/zanimanja za koje kandidat sa zdravstvenim teškoćama posjeduje stručno mišljenje službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje, nije potrebna liječnička svjedodžbu
  2. Ugovor o naukovanju za JMO programe (plinoinstalater, instalater grijanja i klimatizacije)
  • kandidat koji u trenutku upisa nije u mogućnosti dostaviti ugovor o naukovanju  dostavlja ga školi najkasnije do kraja prvoga polugodišta prvoga razreda
  1. Dokaz o uplati troškova školovanja od 50,00 kn za povećane troškove praktične nastave, vježbi u praktikumima i kabinetima te izrade programa u školi (donijeti kopiju uplatnice ili potvrdu o uplati preko internet bankarstva- primjerak uplatnice  možete preuzeti sa  web stranica škole)
  2. Ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis (rješenje o primjerenom obliku školovanja za djecu s teškoćama u razvoju zajedno sa  nalazima timske obrade medicinskih ustanova i sl.)

Dokumentacija  koja je potrebna  za upis može se potpisana od strane roditelja/skrbnika dostaviti osobno ili elektroničkim putem (skenirano ili slikano) na e-adresu:

sskola-bedekovcina@kr.t-com.hr

Dokumentaciju elektroničkim putem može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj broj telefona/mobitela kako bi ga škola mogla kontaktirati.