Academy of Special Educational Needs

Autor: Krasnodor Mikša, 25. 4. 2022.

Od 19. do 21. travnja 2022. održan je drugi transnacionalni susret koordinatora projekta Akademija obrazovnih potreba u Barcelosu u Portugalu.

Sastanku su prisustvovali, uz partnere iz ostalih zemalja, koordinatori projekta iz naše škole, Tomislav Čekolj i Tatjana Papst. Na sastanku se raspravljalo o sljedećim aktivnostima u projektu, obavezama partnera prema projektnim zadacima i dovršavanju pojedinih planiranih koraka. Posebna je pažnja posvećena izradi priručnika za nastavnike što je jedan od glavnih ishoda projekta te su podijeljeni materijali i područja koja će obraditi pojedini partner prema prijašnjim dogovorima.

Usklađena je i dokumentacija koja prati projekt te su analizirane dosadašnje aktivnosti i realizacija istih.

Dogovoreni su i sljedeći susreti i edukacijske aktivnosti u Poljskoj i Grčkoj, kao i termini transnacionalnih sastanaka u Hrvatskoj i Grčkoj.

Tatjana Papst