Podjela cetifikata stečenih tijekom mobilnosti u okviru Erasmus+ projekta Future in our hands

Autor: Daniela Usmiani, 6. 7. 2022.

U petak, 1.7.2022. u 17:30 organizirana je svečana podjela certifikata koje su učenici stekli tijekom odrađenih mobilnosti u okviru Erasmus + projekta, pod nazivom Future in our hands, iz područja stukovnog obrazovanja i osposobljavanja.

Projekt tijekom kojeg je 70 učenika i dva nastavnika odradilo dvotjedne i trotjedne stručne prakse u inozemstvu stječući nova znanja i vještine na području arhitekture, građevine, medicine, fizioterapije i poljoprivrede polagano se bliži kraju i kroz završne mjesece ćemo promovirati rezultate projekta.

Ponosni smo na naše učenike koji su nam otvorili vrata suradnji s tvrtkama diljem Europe (Irska, Španjolska, Slovenija, Češka) i pomogli ostavriti partnerstva sa školama u drugim zemljama svojim odgovornim pristupom svim postavljenim izazovima tijekom mobilnosti.

Vjerujemo da će im stečena znanja i vještine   te dobiveni certifikati pomoći u ostvarivanju   što uspješnijeg daljnjeg obrazovanja, kao i   lakšem zapošljavanju u budućnosti.

Hvala svim učenicima na sudjelovanju i                  roditeljima na velikoj podršci!

heart

Koordinatorica projekta: Daniela Usmiani