Mobilnost učenika u Sloveniju

Autor: Daniela Usmiani, 24. 3. 2022.

U okviru Erasmus+ projekta pod nazivom "Future in our hands" organizira se mobilnost 10 učenika - agrotehničara drugog, trećeg i četvrtog razreda u Sloveniju u periodu od 1. - 14. svibnja 2022.

Natječaj za sudjelovanje učenika i nastavnika u pratnji , kao i svi pripadni dokumenti se nalaze u prilogu ove vijesti, a kratke upute u nastavku.

Na mobilnost se upućuje 10 učenila Agrotehničara ( (2 iz drugog, 4 iz trećeg i 4 iz četvrtog razreda)

1. Učenik treba prije svega ishoditi suglasnost roditelja da se može prijaviti, sudjelovati u procesu selekcije i mobilnosti.Suglasnost možete preuzeti u privitku ove obavijesti ili možete otići kod voditeljice smjene po ispisani obrazac. Suglasnost trebate donijeti kada budete imali drugi dio selekcije (kada vas pozovemo u školu).
  2. Učenik vrlo pažljivo rješava anketni upitnik: https://forms.office.com/r/vkdM7nmKGY
  3. Učenik piše prema uputama motivacijsko pismo na hrvatskom jeziku. (upute u prilogu)

Rok za predaju motivacijskog pisma, ispunjavanje upitnika je 3. travnja 2022. u 23:59.

Nakon toga učenici će biti pozvani na ostali dio selekcije prema rasporedu koji će biti objavljen na stranici škole.

Drugi dio selekcije održat će se zaključno sa 11.4.2022.

Svi zainteresirani nastavnici za prijavu za pratnju učenicima upute za prijavu mogu naći u tekstu natječaja.

Svi dokumenti vezani za natječaj u kojima možete vidjeti kriterije odabira nalaze se u privitku ove vijesti.

Za sva pitanja obratite se na daniela.usmiani@skole.hr.