Autor: Krasnodor Mikša, 6. 9. 2021.

Na poveznici (RASPORED) nalazi se tjedni raspored školskih sati svakog razreda Srednje škole Bedekovčina, osim 3., 4. i 5. Ma razreda.

RASPORED.

Kada se otvori nova stranica, rasporedu se pristupa jednostavnim ''klikanjem'' na Raspored u Navigaciji. U rubrici Razredi odabere se željeni razred i pojavljuje se tjedni raspored školskih sati odabranog razreda.

Što se tiče mogućnosti obavještavanja o zamjenama, učenici će biti upoznati s time na vrijeme.

Ista poveznica nalazi se i na glavnoj alatnoj traci ispod slike škole.

Rapored učenika 3., 4. i 5. Ma razreda nalazit će se u podrubrici ''Medicinsko učilište'' i, kao do sada, izmjenjivat će se na tjednoj bazi.