Ispitni katalozi i ostale obavijesti

Autor: Krasnodor Mikša, 30. 9. 2020.

Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja objavio je ispitne kataloge za ispite državne mature za školsku godinu 2020./2021.

U pojedinom ispitnom katalogu nalazi se popisi gradiva iz kojeg će se ispitivati na pojedinom ispitu, primjer zadataka i vrednovanja te pribor koji je dopušteno koristiti na pojedinom ispitu.

Učenici su dužni upoznati se s pojedinim ispitnim katalog ispita koji namjeravaju polagati sljedeće godine.

Ispitne kataloge možete preuzeti na stranicama Nacionalnog centra.

Za sva ostala pitanju obratite se nastavnicima na dodatnoj nastavi za državnu maturu ili ispitnim koordinatorima.

Ujedno je za maturante 4-godišnjih i 5-godišnjih obrazovnih programa napravljena grupa na Facebooku pod nazivom Matura.Bedekovčina, pomoću koje možemo komunicirati i u kojoj će se objavljivati i informacije vezane uz državnu maturu.

Ispitni koordinatori