Natječaj za dodjelu stipendija učenicima srednjih škola 2020./2021.
Autor: Krasnodor Mikša, 29. 9. 2020.

Krapinsko-zagorska županija objavljuje Natječaj za dodjelu stipendija redovitim učenicima srednjih škola s područja Krapinsko-zagorske županije za školsku godinu 2020./2021.

Tekst natječaja sa svim potrebnim obrascima i prilozima nalazi se ispod ove obavijesti.

Rok za podnošenje zahtjeva za stipendije iznosi 15 dana od dana objave natječaja i završava dana 10.10.2020. godine.

Zahtjev se podnosi isključivo na propisanom obrascu koji se nalazi u prilogu ove obavijesti i može se podnijeti samo za jednu kategoriju stipendije.

Sukladno Pravilniku o uvjetima, kriterijima i postupku dodjele stipendija redovitim učenicima srednjih škola i studentima s područja Krapinsko-zagorske županije stipendije se dodjeljuju u tri kategorije i to:

A - stipendija za nadarene učenike

B - stipendija za učenike po socijalnom kriteriju

C - stipendije za učenike koji su školske godine 2020/2021. upisali 1. razred nekog od deficitarnih zanimanja

Zahtjev se podnosi putem pošte preporučeno ili osobno na adresu: Kumrovečka 6, 49 210 Zabok.