Dodatna nastava za državnu maturu
Autor: Krasnodor Mikša, 23. 9. 2020.

Od sljedećeg tjedna kreće dodatna nastava za državnu maturu namijenjena četverogodišnjim/petogodišnjim programima.

Nastava je namijenjena učenicima kao priprema za polaganje ispita državne mature. Na toj nastavi učenici će se pripremati kako bi što bolje riješili pojedine ispite i provježbali vrste zadataka koji bi se mogli naći na ispitima (ponavljanje, rješavanje zadataka, pisanje eseja,...).

Nastava je organizirana od strane škole i besplatna je.

Organizirana je nastava za obavezne predmeta državne mature (Hrvatski jezik, Matematika, Engleski jezik i Njemački jezik), kao i za dva izborna predmeta koja učenici najviše prijavljuju - Biologija i Fizika.

Preporuka je da se prijavite za dodatnu nastavu kako biste se pripremili i što uspješnije riješili ispite državne mature, i tako se upisali na željene studije.

U prilogu se nalazi raspored dodatne nastave po predmetima i datumima.

Dodatna nastava održavat će se ''on line''.

Priloženi dokumenti:
raspored_dodatne_20-21.doc (46.00 KB)