Županijsko natjecanje u krosu

Autor: Krasnodor Mikša, 31. 10. 2019.

U organizaciji Županijskog školskog sportskog saveza Krapinsko-zagorske županije u OŠ Ljudevita Gaja Krapina PŠ Donja Šemnica održano je 24. listopada Županijsko natjecanje u krosu na kojem su se natjecali i učenici naše škole.

U samom natjecanju sudjelovalo je 28 osnovnih škola s 408 natjecatelja i 8 srednjih škola s 48 natjecatelja. Osnovnoškolci su se natjecali u dvije skupine: 5.-6. i 7.-8. razred, dok su srednjoškolci imali samo jednu skupinu.

Našu školu u ženskoj konkurenciji predstavljale su Petra Kucelj, Ema Vnučec i Antonija Gašpar. Djevojke su osvojile drugo mjesto u ekipnom poretku. Kod mladića nastupali su Filip Pernjek, Jurica Črepinko, Mihael Mirt i Josip Gredičak. U ukupnom su poretku mladići osvojili 6. mjesto.

Ekipe djevojaka i mladića vodila je prof. Tatjana Tuđa.

Sve slike sa županijskog natjecanja u krosu možete vidjeti na Facebook stranici Srednje škole Bedekovčina.

Slike: Luka Lončar