Natječaj Erasmus+ projekt Future in our hands - produljenje roka za prijavu

Autor: Daniela Usmiani, 10. 10. 2019.

Zbog problema sa stranicom škole zadnjih dana produžuje se rok za predaju prijava na mobilnostima Erasmus+ projekta Future in our hands kojima su učenici u mogućnosti obavljati stručnu praksu u inozemstvu, a nastavnici se prijaviti za pratnju učenicima na mobilnostima.

Novi rok za predaju prijava je nedjelja 13.10.2019. u 12.00.

Ujedno obaviještavamo da je termin praktične nastave u Španjolskoj za građevinske i arhitektonske tehničare prebačen sa srpnja na kolovoz (zadnja dva tjedna).

Samo da ponovimo:

Svi prijavitelji šalju motivacijsko pismo na hrvatskom jeziku na navedenu adresu koordinatorice i ispunjavaju anketu.

Na drugi dio selekcije obavezno se donosi potpisano motivacijsko pismo i suglasnost roditelja bez koje se drugom dijelu selekcije ne može pristupiti.

Sretno!