Odluka Povjerenstva o Klagenfurtu

Autor: Krasnodor Mikša, 18. 12. 2017.

Povjerenstvo se sastalo 18. prosinca o.g. te razmotrilo pristigle ponude od ponuđača, a prisutan je bio predstavnik gosp. Melkić iz DND-RADOST DJECI d.o.o.i imenovani članovi Povjerenstva. Prisitiglo je 5 ponuda i sve su zadovoljavale tražene zahtjeve, no natječaj se poništava.

Nakon javnog otvaranja pristiglih ponuda i razmatranja Povjerenstvo je jednoglasno odlučilo da se natječaj poništava zbog nemogućnosti obilaska minijatura u zimskom periodu te se prolongira za ožujak ili travanj 2018. Točan termin bit će objavljen na mrežnoj stranici škole. Ovim putem obavještavamo agencije da se natječaj poništava.

Povjerenstvo se zahvaljuje ponuđačima na odazivu javnom pozivu i očekuje buduću suradnju.