15. natjecanje orača KZŽ-a

Autor: Krasnodor Mikša, 21. 7. 2017.

I ove su godine učenici Poljoprivrednog učilišta naše škole sudjelovali u organizaciji 15. natjecanja orača KZŽ-a u Zlatar Bistrici.

Natjecalo se 8 orača u dvije kategorije, a Krapinsko-zagorsku županiju na državnom natjecanju predstavljat će Vilko Kukec iz Belca u kategoriji plugova ravnjaka i Nikola Tuđa iz Zaboka u kategoriji plugova premetnjaka.

Tijekom dva dana, 14. i 15. srpnja, učenici naše škole aktivno su sudjelovali u poslovima vezanim za natjecanje.

Prema određenim pravilima izvršeni su radovi na pripremama površine za natjecanje, a na sam dan natjecanja učenici su osiguravali regularnost natjecanja te izvršavali sve aktivnosti vezane za natjecanje.

Novim su iskustvima potkrijepili svoja stručno teorijska znanja iz svojih programa.

Galerija.

Slavko Vinković