Županijsko prvenstvo u rukometu

Autor: Krasnodor Mikša, 27. 1. 2017.

Jučer su odigrane utakmice B skupine Županijskog prvenstva u rukometu za mladiće između ekipa srednjih škola iz Krapine, Zlatara, Pregrade i Bedekovčine.

Naši rukometaši pobijedili su sve tri škole protivnike u međusobnim dvobojima: SŠ Krapina 13:4, SŠ Zlatar 18:11 i SŠ Pregrada 15:8. Stoga, zajedno s rukometašima SŠ Zlatar plasirali su se u završnicu koja će se odigravatai u Zlataru 20. ožujka.

Za školski rukometni tim igrali su Kranjčec, Petrovečki, Pušec, Hoić, Stojak, Harapin, Mikulec, Horvat, Števinović, Škvorc, Mlinarić i Valjak. Trener rukometaša je prof. Hrvoje Špiljak.

Čestitamo!