Osposobljavanje u području poljoprivrede u sklopu Agroeduce

Autor: Krasnodor Mikša, 2. 10. 2016.

Informacije o početku edukacije i potrebnoj dokumentaciji za polaznike osposobljavanja u području poljoprivrede po projektu Agroeduca za zanimanja uzgajivač/ica povrća u zatvorenim i otvorenim prostorima i uzgajivač/ica cvijeća u zatvorenim i otvorenim prostorima.

Edukacija počinje u srijedu  05. listopada 2016. s početkom u 16 sati u Srednjoj školi Bedekovčina, Gajeva 1, Bedekovčina. Kandidati donose sa sobom:

- svjedodžbu o završenoj minimalno osnovnoj školi

- domovnicu

- rodni list

- liječničko uvjerenje o zdrastvenoj sposobnosti za obavljanje poslova uzgajivača/ice povrća u zatvorenim i otvorenim prostorima ili uzgajivača/ice cvijeća u zatvorenim i otvorenim prostorima

- kopiju osobne iskaznice

- OIB