Prvakinje Županije u odbojci

Autor: Krasnodor Mikša, 26. 2. 2016.

Odbojkašice Srednje škole Bedekovčina postale su jučer, 25. veljače 2016., u Pregradi županijske prvakinje pobijedivši u finalu SŠ Pregrada.

Djevojke su se natjecale u skupini A zajedno s Pregradom i Krapinom, dok su u skupini B igrale srednje škole iz Zaboka, Zlatara, Konjščine i zabočka gimnazija.

U prvoj utakmici pobijedile su SŠ Krapina 25:10 i 25:16, dok su u drugoj savladale SŠ Pregrada 25:21 i 26:24.

U drugom dijelu natjecanja pobijedile su Gimnaziju A. G. Matoša iz Zaboka 25.18 i 25.22.

U finalu su bile bolje od SŠ Pregrada 25:20, 23:25 i 15:13.

Za školski klub naše škole igrale su Stela Bartolović, Karolina Ricijaš, Marija Srebak, Diana Keravica, Nina Greguraš, Lucija Prelec, Laura Šoban, Tena Novak, Marina Habljak i Kristina Folnović. Trener odbojkašica je prof. Hrvoje Špiljak.

Čestitamo!