Odbojkaši županijski pobjednici

Autor: Krasnodor Mikša, 22. 2. 2016.

Na Županijskom natjecanju iz odbojke članovi Školskog sportskog kluba Bedeks Srednje škole Bedekovčina osvojili su prvo mjesto.

U igri po skupinama naši odbojkaši pobijedili su Srednju školu Zabok, a izgubili od Gimnazije Antun Gustav Matoš iz Zaboka.

U križnom dijelu natjecanja najboljih iz skupina, naši učenici pobijedili su Srednju školu Pregrada, a u finalu su savladali zabočku Gimnaziju 2:1.

Za naše su igrali Hrvoje Harapin, Benjamin Mikulec, Igor Petrovečki, Marko Ricijaš, Loren Jurina, Matej Turk, Mlinarić Marko, Stojak Lukas, Kristijan Starešina, Matej Hoić, Paradi Marko, Petar Lendl i Škudar Damjan. Voditeljica rukometaša je prof. Tatjana Tuđa.

Čestitamo!