Poziv na učlanjenje u Društvo Crvenog križa

Autor: Krasnodor Mikša, 8. 2. 2016.

Gradsko društvo Crvenog križa Zabok poziva na učlanjenje svih zainteresiranih, učenika i nastavnika, u rad zabočkog Crvenog križa i sudjelovanje u njihovim humanitarnim akcijama.

Mladi članovi Crvenog križa dužni su sudjelovati u aktivnostima CK-a i humanitarnim akcijama, a posebno akciji solidarnosti i pružanja konkretne pomoći starim, bolesnim i osobama s invaliditetom, akcijama usmjerenim na očuvanje prirodnog okoliša i promicanje zdravog načina života.

Tijekom 2015. zabočki Crveni križ sudjelovao je u raznim akcijama: Solidarnost na djelu, Shema školskog voća, edukacija mladih iz prve pomoći i humanih vrednota, Bolnica Bezbolnica,...

Ako se želite uključiti u rad Crvenog križa, popunite pristupnicu u prilogu i dostavite je u ured Gradskog društva Crvenog križa Zabok, Ulica Matije Gupca 53/I, 49210 Zabok do 10. ožujka 2016.