Dan otvorenih vrata OB Zabok (galerija)

Autor: Krasnodor Mikša, 20. 12. 2015.

Opća bolnica Zabok i bolnica hrvatskih veterana organizirala je Dan otvorenih vrata operacijskog odjela u subotu, 19. prosinca 2015., na kojem su sudjelovali i učenici i nastavnici škole.

Dan otvorenih vrata namijenjen je svima koji žele pobliže upoznati rad i svakodnevne aktivnosti Operacijskog odjela zabočke bolnice

Nakon početne prezentacije o radu Operacijskog odjela, posjetioci su se mogli pobliže upoznati s radom djelatnika Operacijskog odjela, upoznati se s operacijskim instrumentima, doživjeti simulaciju operacije, kao i promatrati kako izgleda jedan uobičajeni dan u operacijskoj sali.

Na Otvorenom danu sudjelovali su i učenici 1., 2. i 3. Ma razreda, uz sve nastavnike Medicinskog učilišta Škole, kao i ostalih nastavnika koje je zanimao rad Opće bolnice Zabok.

Zahvaljujemo na slikama Općoj bolnici Zabok.

Galerija.